Baby Lock

 
Visiems savo klientams, žmonėms, kuriems siuvimas ir darbas su siuvimo mašinomis užima svarbią gyvenimo dalį, su džiaugsmu norime pristatyti visiškai naujas, nepaprastas siuvimo mašinas, atkeliavusias į Lietuvą iš Japonijos. Tai žinomiausios pasaulyje siuvimo mašinų gamintojos, Japonų korporacijos JUKI, siuvimo mašinos BABY LOCK.
 
Patys pažangiausi JUKI korporacijos inžinieriai daugiau negu prieš keturiasdešimt metų iškėlė sau tikslą sukurti tokias siuvimo mašinas, kurių siūlių kokybė ne tik nenusileistų pramonėje naudojamų siuvimo mašinų kokybei, bet ir jas pralenktų, kartu stengiantis, jog pačiomis siuvimo mašinomis naudotis būtų labai lengva ir paprasta be jokio papildomo pasiruošimo ar mokslo. Taip išvydo pasaulį naujos, išskirtinės siuvimo mašinos BABY LOCK, kurių dauguma modelių yra pagaminti ir surinkti išskirtinai tik Japonijos gamyklose. Visos šių mašinų komplektuojančios dalys ir priedai taip pat yra gaminami tik Japonijoje tam, kad būtų užtikrinta pati aukščiausia šių siuvimo mašinų kokybė. Su BABY LOCK mašinų pagalba lengvai ir paprastai galės įgyvendinti įmantriausias užgaidas bei sudėtingus projektus ne tik garsūs dizaineriai, modeliuotojai ar profesionalūs siuvėjai bet ir paprastos mėgėjos siuvėjos namuose.

Ar žinote, kad smulki virvelės tipo apmėtymo siūlė iki šiol visur vadinama “BABY LOCK” siūle ir yra kilusi nuo šių siuvimo mašinų pavadinimo? Būtent šią siūlę išrado šios firmos inžinieriai ir įdiegė į mašinas, kurių pavyzdžiu pasekė ir visi kiti gamintojai.


 BABY LOCK ISTORIJADaugumoje BABY LOCK siuvimo mašinų modelių įdiegta net iki 14 pasaulyje patentuotų išradimų, kurių nerasite nei vienoje kitoje mašinoje, o tai reiškia, kad analogų šioms siuvimo mašinoms nėra visame pasaulyje.
 
Šiuolaikinėje pramonėje ir individualiame drabužių siuvime keliami vis aukštesni kokybės reikalavimai, o naujausios kartos audiniai vis sudėtingesni ir jų siuvimas su įprastomis siuvimo mašinomis vis sudėtingesnis. BABY LOCK siuvimo mašinų ir overlokų misija - panaikinti bet kokias kliūtis siekiant geriausių rezultatų, todėl turėdami BABY LOCK mašiną galite būti ramūs, kad neatsiras audinių, kurių negalėtumėte siūti. Užtikriname Jus 100%, kad pabandę siūti su šiomis mašinomis jas tikrai “įsimylėsite” ir grįžti prie kitų tikrai niekada nebenorėsite.
 
Tai vienintelės siuvimo mašinos Lietuvoje, kurioms suteikiama net 5-erių metų garantija, nors šios garantijos, ko gero, Jums niekada neprireiks, nes jos tiesiog negenda.
 
 
 
 
PIRMASIS BABY LOCK OVERLOKAS

 
2018 METŲ BABY LOCK GLORIA

IŠSKIRTINĖS PATENTUOTOS TECHNOLOGIJOS
   
 
BABY LOCK OVATION PREZENTACIJA
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti